קניית שעון לבת זוג הוא טקס מעבר אמיתי. אם אתה בשלבים המוקדמים של מערכת היחסים שלך,  לרכוש שעון יד זה סימן מצויין למסירות  ולטעם משובח. אם שניכם יחד כבר תקופה ארוכה , זה מראה שאתם עדיין מסוגלים להפתיע את אהובכם ובדרך הכי יפה שאפשר.

המשך לקרוא...

שעון הוא אביזר חיוני שאף גבר לא שלם בלעדיו. זהו פריט שעונדים כמעט כל יום, השעון הוא ביטוי אישיותי וככזה הוא חייב להיות מושלם. כאשר הגיע הזמן לבחור שעון חדש לבן הזוג שלך, קודם כל תסתכלי על סגנון ופונקציונאליות אך מעבר לכך צריך לחפש אחר משהו שמייצג את האישיות של בן הזוג שלך בצורה הטובה ביותר.

המשך לקרוא...עסקי השעונים נשענים יסודות הסטייל הנכונים והמדויקים ביותר. ראשית, עולם השעונים הוא קונבנציונאלי להפליא, ולכן מותגים רבים תפסו במרץ את הקמעונאות המקוונת. בנוסף, כמו רוב המגמות בעולם התכשיטים והאופנה נראה כי גם סקטור השעונים מחפש את דרכו להשתלב נכון יותר כאביזר אופנתי. ככל שאנשים יתנגדו לעיצובים החדשים בהתחלה, כך נוכל לראות בהמשך אהדה גדולה יותר לעיצובים הללו.

המשך לקרוא...

לאנשים תמיד היה קסום להתבונן בחלוף הזמן. מהאדם הפרהיסטורי ועד לשיגעון הטכנולוגי המודרני, עולם השעונים ראה כמות שופעת של מכשירים שונים המשמשים למדידת זמן. שעוני שמש ושעוני מים היו בין השיטות הנפוצות ביותר למעקב הרבה זמן לפני שהומצא השעון המכני בסוף המאה העשרים.

המשך לקרוא...

אנשים אשר קונים בפעם הראשונה שעון יד לרוב נתקלים בהמון שאלות, תהיות ובגדול היצע אינסופי. בכדי שתוכלו לדעת כיצד לבחור את הפריט הנכון ביותר עבורכם, כזה שיענה על כל הצרכים והרצונות שלכם – הכנו עבורכם מדריך למתחילים בעולם השעונים.

המשך לקרוא...

תעשיית האופנה לקחה שעוני יד משדות הקרב בסוף המאה ה -19 ובתחילת המאה ה -20 כדי להפוך אותם לאביזר אופנה מודרני. עם הרבה מותגים ועיצובים שונים בשוק, בחירת שעון מתאים בימינו באמת יכולה לגרום לכם להתבלט רבות בנושא. שעוני יד יוקרתיים יכולים ובמקרים מסוימים אכן משקפים מעמדות חברתיים ואורח חיים מסוים.

המשך לקרוא...